Group A Group B Group C Group D Group E Group F
Xafatul Carab Bosaso Kaambo Qardho Xingood Qardho 1da August Garowe Goljanno Waciye Golis Carmo
Hantiwadag Garowe 26 June Bosaso Waaberi Garowe GeelDoora Badhan Sandhubo Bargaal Hodan Garowe
Horseed Badhan Iftin Badhan New Bosaso Biyo Kulule Bosaso Wadajir Garowe Bilkheyr Xaabo
Shibiraale Qardho Qoryocad Qardho Laan barwaqo Ufeyn Golis Badhan Raxiis Bosaso Horseed Garowe
Date Hijri Xaafadaha Tartamaya Group Natiijada
02.Ramadaan Xafatul Carab Bosaso vs  Hantiwadag Garowe A  6-12
02.Ramadaan Kaambo Qardho vs  26 June Bosaso B 11-10
03.Ramadaan Xingood Qardho   vs  Waaberi Garowe C  10-10
03.Ramadaan 1da August Garowe vs  GeelDoora Badhan D  12-0
04.Ramadaan  Goljanno Waciye   vs  Sandhubo Bargaal E  10-7
04.Ramadaan Golis Carmo vs  Hodan Garowe F  3-8
05.Ramadaan Hilaac Baargaal vs  Shibiraale Qardho A  11 – 5
05.Ramadaan Guryasamo Waaciye vs  Qoryocad Qardho B  6 – 5
06.Ramadaan New Bosaso vs  Laan barwaqo Ufeyn C  9 – 5
06.Ramadaan Biyo Kulule Bosaso vs  Golis Badhan D  12 – 0
07.Ramadaan Wadajir Garowe vs  Raxiis Bosaso E
07.Ramadaan Bilkheyr Xaabo vs Horseed Garowe F
08.Ramadaan Xafatul Carab Bosaso vs Horseed Badahn A
08.Ramadaan Kaambo Qardho vs Iftin Badhan B
09.Ramadaan Xingood Qardho vs New Bosaso C
09.Ramadaan 1-da August Garowe vs Biyo Kulule D
10.Ramadaan Goljano Waaciye vs Wadajir Garowe E
10.Ramadaan Golis Carmo vs Bilkheyr Xaabo F
11.Ramadaan Hantiwadaag Garowe vs Shibiraale Qardho A
11.Ramadaan 26 June Bosaso vs Qoryocad Qardho B
12.Ramadaan Waaberi Garowe vs Laanbarwaqo Ufeyn C
12.Ramadaan Geeldoora Badhan vs Golis Badhan D
13.Ramadaan Sandhubo Bargal vs Raxiis Bosaso F
13.Ramadaan Hodan Garowe vs Horseed Garowe E
14.Ramadaan Xafatul carab vs Shimbirale Qardho A
14.Ramadaan Kaambo Qardho vs Qoryacad Qardho B
15.Ramadaan Xingood Qardho vs Laanbarwaqo Ufeyn C
15.Ramadaan 1da August Garowe vs Golis Badhan D
16.Ramadaan Goljano Waciye vs Raxiis Boosaso E
16.Ramadaan Golis Carmo vs Horseed Garowe F
17.Ramadaan Hantiwadaag Garowe vs Horseed Badhan A
17.Ramadaan 26 june Bosaso vs Iftin Badhan B
18.Ramadaan Waberi Garowe vs New Bosaso C
18.Ramadaan Geeldoora Badhan vs Biyo kulule Bosaso D
19.Ramadaan Sandhuubo Baargaal vs Wadajir Garowe E
19.Ramadaan Hodan Garowe vs Bilkheyr Xaabo F
       
       
       

 ISKU AADKA XAAFADAHA SANNADKA 1436/2015 EE WARBAAHINTA SBC INTERNATIONAL